“قلم”، سلاح اصلی “آتش به اختیار” ها

دسته: اخبار ویژه , یادداشت ها
بدون دیدگاه
چهارشنبه - 14 تیر 1396

به گزارش قرارگاه سایبری مجاهدان، در ۱۷ خرداد ماه ملاقات رمضانی دانشجویان دانشگاه ها و تشکلات دانشجویی با رهبر معظم انقلاب انجام شد. این دیدار سالانه مقام معظم رهبری با دانشجویان در ماه رمضان که معظم له همیشه اصرار بر برپایی آن داشته اند و همیشه از دیدارهای عمومی است که نکات مهمی که چراغ راه مسئولان و مردم و به ویژه جوانان و دانشجویان باشد را مطرح می نمایند.

در این دیدار که بیش از سه ساعت بطول انجامید و نشان دهنده علاقه و اهمیت قشر جوان و دانشجویان برای رهبری است، حدود ۲ ساعت نمایندگان تشکلهای دانشجویی دیدگاههای خود در باره مسائل مختلف ارائه و بیش از یک ساعت رهبری برای دانشجویان صحبت کردند.

حتما بخوانید :   رهبری حکم «آتش به اختیار» را به چه کسانی دادند؟

هم دانشجویان سخنران و هم رهبر معظم انقلاب از دغدغه های فرهنگی بیشتر گفتند. دانشجویان به نحوی جای امنی پیدا کرده بودند که بی اینکه انگی بخورند منتقد وضع فرهنگی جامعه باشند. در این سخنرانی رهبری فرمان آتش به اختیار برای دانشجویان که افسران جنگ نرم هستند صادر نمودند.

فرمان آتش به اختیار مقوله بسیار مهمی است که نیاز به تبیین و واکاوی دارد. همانطور رهبری معظم انقلاب در سخنرانی نماز عید فطر چند جمله ای به تبیین فرمایش سابق خود پرداختند. لذا در این مرقومه اقدام به باز کردن ابعاد فرمان آتش به اختیار خواهیم کرد.

لینک کوتاه جهت انتشار در شبکه های اجتماعی: http://www.mojahedan.com/?p=10754
توجه : «مطلب شما را با نام خودتان منتشر می کنیم»
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۰۳۱
برچسب ها:
دیدگاه ها

» پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
» پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.
» قرارگاه مجاهدان مجاز به ویرایش ادبی نظرات شما سروران است.
» دیدگاه های ارسال شده توسط شما، در ابتدا توسط قرارگاه مجاهدان بررسی و سپس منتشر خواهد شد.