استفاده فرقه حلقه از تاکتیک شیطان

دسته: فرقه شناسی
بدون دیدگاه
شنبه - 15 دی 1397
استفاده فرقه حلقه از تاکتیک شیطان

اخیرا فعالیت اعضای فرقه حلقه بر روی فاز منفی می چرخد و افرادی که تا دیروز ادعای ادب و نزاکتشان گوش فلک را کر کرده بود صاحب بهانه ای شده اند که تصور می کنند با بر ملا کردن آن می توانند نقوص جریان انحرافی خود را در پشت آن مخفی کنند.

قرارگاه سایبری مجاهدان// همه ما در طول زندگی اشتباه های فراوانی در زندگی شخصی خود داشته ایم اما چگونه است که در جریان فرقه حلقه که خود را عرفان خدامحور معرفی می کند ارتباط داشتن با نامحرم و روابط نامشروع توسط مسترهای حلقه پسندیده است و نوعی درمان به شمار می رود، اما توسط دیگران، امری خطا و گناهی نابخشودنی است؟ که البته از هیچ کدام پسندیده نیست.

چگونه است که دروغ گفتن، تهمت زدن، آبرو بردن، و افشا کردن اسرار زندگی افراد توسط حلقه ای ها، امری معمولی و لازمی است، اما توسط دیگران، رعایت نکردن حقوق شهروندی و حقوق بشر به شمار می رود که البته این هم از هیچ کس پسندیده نیست.

چگونه است که حلقه ای ها از راه فریب مردم و به بهانه درمان بیمارانی که دستشان از آسمان و زمین کوتاه است با سرکیسه کردن آنها ثروت اندوزی می کنند اما اگر ریالی در راه افشاگری و بر ملا کردن فریب حلقه ای ها خرج شود، به جیب زدن پول های هنگفت تلقی شده و امری نابخشودنی است؟

حتما بخوانید :   مذهب شيعه چند فرقه دارد و در كجاي جهان زندگي مي كنند؟

چگونه است که اگر کسی از مسیر حق منحرف شد، تمام آن کسانی که در مسیر حق حرکت می کنند، نمادی از دروغ و ریا معرفی می شوند، اما اکثر افرادی که در حلقه فعالیت می کنند، رفتارشان هیچ شباهتی با آنچه در آموزه هایشان مطرح شده است وجود ندارد. دروغ و ریا و فساد در حلقه موج می زند. شما که دم از عرفان وشناخت خداوند می زنید و ادعا می کنید که می توانید مشکلات مردم را از طریق اتصال به خداوند حل کنید چرا خود آلوده به دروغ هستید؟ چرا خود آلوده به فساد هستید؟ چرا به آنچه می گویید عمل نمی کنید؟ آیا این چیزی جز ریاست؟

حلقه ای ها خود به راحتی برای دیگران پرونده سازی کرده او را ترور شخصیتی می کنند، امنیت اجتماعی او را به خطر انداخته و حتی دست به ترور فیزیکی مخالفان خود زده اند اما اگر کسی آنها را نقد کند، از این کار شاکی شده، بر هر کوی برزنی بانگ بر می آورند که ای مسلمانان، این مسلمانی نیست.

حتما بخوانید :   فرق و فرقه شناسی

اگر کسی از مسیر حقیقت منحرف شود و خطایی از او سر بزند تنها کسی که بسیار خوشحال می شود شیطان است؛ و وقتی می بینیم حلقه ای ها از انحراف بنده ای خطاکار، اینقدر خوشحال شده اند و در پوست خود نمی گنجند، آیا نمی توان بین آنها و شیطان شباهتی پیدا کرد؟

به این معادله دقت کنید:
خداوند ستارالعیوب است.

حلقه ای ها ادعا می کنند که تنها آنها هستند که می توانند انسان ها را به خداوند اتصال دهند، و نقض ستارالعیوبی ورود به شبکه منفی است.

کسی که به خداوند اتصال پیدا کند و به قرب الهی برسد، قطعا مانند خداوند خاک بر گناه دیگران خواهد پاشید و گناه دیگران را خواهد پوشاند.

حتما بخوانید :   ۱۰ جریان فرقه‌ای فعال در ایران

اما حلقه ای ها نه تنها چنین نکردند بلکه بر خلاف رفتار الهی آن را با تمام توان بر ملا کردند و وارد شبکه منفی که خود مدعی رعایت آن هستند، شدند.

حال و روز تعدادی از اعضای فرقه حلقه این حدیث امام جعفر صادق علیه السلام که می فرمایند: اگر کسى سخنى را بر ضد مۆمنى نقل کند و قصدش از آن، زشت کردن چهره او و از بین بردن وجهه اجتماعى اش باشد و بخواهد او را از چشم مردم بیندازد، خداوند او را از ولایت خود خارج مى کند و تحت سرپرستى شیطان قرار مى دهد؛ ولى شیطان هم او را نمى پذیرد! (الکافی ج۲ ص ۳۵۸)

لینک کوتاه جهت انتشار در شبکه های اجتماعی: http://www.mojahedan.com/?p=525
توجه : «مطلب شما را با نام خودتان منتشر می کنیم»
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها

» پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
» پیام هایی که به غیر از زبان فارسی باشند منتشر نخواهد شد.
» قرارگاه مجاهدان مجاز به ویرایش ادبی نظرات شما سروران است.
» دیدگاه های ارسال شده توسط شما، در ابتدا توسط قرارگاه مجاهدان بررسی و سپس منتشر خواهد شد.