درباره ما

بسم الله الرّحمن الرّحیم

مقدمه

” انْفِرُوا خِفافاً وَ ثِقالاً وَ جاهِدُوا بِأَمْوالِکُمْ وَ أَنْفُسِکُمْ في‏ سَبيلِ اللَّه ذلِکُمْ خَيْرٌ لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ تَعْلَمُونَ ”

ترجمه: سبکبار و سنگین بار (سواره و پیاده ، یا جوان و پیر به سوی میدان جهاد) بیرون بروید و با اموال و جان های خود در راه خدا جهاد نمایید ، که این برای شما بهتر است ، اگر بدانید. (آیه ۴۱ سوره توبه)

 

پس از پیروزی مجاهدان به فرماندهی سرلشکر قاسم سلیمانی بر داعش، این شجره خبیثه و غده سرطانی خطرناکِ ساخته شده توسط آمریکا و اسرائیل، قرارگاه سایبری مجاهدان بر خود لازم دانست که از انتشار اخبار جهادی فاصله گرفته و جهت حفظ آرمان های انقلاب و فرهنگ شهادت، یاد و خاطره شهدا علی الخصوص شهدای مدافع حرم را زنده نگه دارد.

 

حوزه فعالیت
بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، حضرت آيت‌الله‌ العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) مبنی بر اینکه حوزه فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد، قرارگاه سایبری مجاهدان بانک اطلاعاتی شهدا را در حوزه های مختلف هسته ای، امنیتی، مِنا و مدافع حرم گردآوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و همچنین هدایت، ترغیب و جهت دهی به سمت الگوی زندگی دینی، با بهره گیری از آموزه های اسلام در زندگی فردی و اجتماعی بخشی از اهداف قرارگاه است.
_ شما هم وطن گرامی به پیروی از فرمان #آتش_به_اختیار رهبر انقلاب و یاری رساندن به ما می توانید مشخصات (تصویر مزار، وصیت نامه و زندگی نامه و…) شهدای شهر خودتان را به نشانی پست الکترونیک info@mojahedan.com و یا از طریق بخش “ارسال مشخصات شهید” در منو اصلی سایت ارسال نمایید.

 

تاریخچه فعالیت
طرح تأسیس قرارگاه سایبری مجاهدان در تاریخ  ۱۳۹۳/۰۱/۰۲ (March 22, 2014) آماده شد و پس از سه ماه مشورت و هم فکری با نخبگان انقلابی برنامه ریزی اولیه توسط تعدادی از جوانان ولایت مدار تحت عنوان مجاهدین سایبری یا همان مجاهدان اسلام در تاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۱۰ (July 1, 2014) جهت ترویج آموزه های دینی در پیام رسان های اجتماعی آغاز به کار کرد.
از این رو قرارگاه سایبری مجاهدان در مرحله بعدی فعالیت رسمی خود را در تاریخ  ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ (January 9, 2015) مصادف با ولادت با سعادت رسول گرامی اسلام محمد مصطفی صلی الله علیه و آله در سایت مجاهدان به نشانی www.MOJAHEDAN.com آغاز نموده است.

 

کلام آخر
قرارگاه سایبری مجاهدان با اين انگيزه شكل گرفت تا بتواند بخشى از نيازهاى مبرم و اقناع نشده ی فرهنگى و آموزشى را در انديشه‏ اسلامی برآورده سازد و تا کنون به فضل الهی محدوديت امكانات مانع ادامه‏ فعاليت ‏هاى آن نشده است؛ همچنین این قرارگاه خود را مکلّف به اجرای دستورات رهبر انقلاب دانسته و در حوزه ترویج فرهنگ “ایثار و شهادت” در فضای مجازی فعالیت نموده و برای جوانان امروز و نسل های آینده شرح دلاوری ها و رشادت های سربازان اسلام و انقلاب را تبیین کند.

 

این کادر جوان و انقلابی خواهان دعای پر خیر و برکت شما مخاطبین عزیز می باشد.

 

“هستیم بر آن عهد که بستیم..”
مسئول قرارگاه سایبری مجاهدان